نشاني: تهران - خيابان پاستور- پلاك 69

1316943551: كد پستي

(+تلفن: 20-66953311 (21- 98

(+فاكس: 66465132 (21- 98

نشانی مجتمع تولیدی تحقیقاتی : کرج-کیلومتر25 بزرگراه تهران-کرج ، بعد از خروجی همت شرق

کد پستی :3159915111

تلفن: 36102999-026

تلفاکس: 36102900-026

حمایت از ما

قوانین سایت

 

 


قوانین سایت

معرفی
شرایط و قوانین وب سایت برای همه بخشها و زیر مجموعه ها و صفحات اینترنتی مرتبط با وبسایت اعمال می شود. شرایط و قوانین ذکر شده در این بخش، به همه زیرمجموعه های وبسایت اعمال می شود. استفاده از قابلیت های وب سایت به معنای پذیرش تمامی قوانین ذیل خواهد بود. تمامی قوانین هومان منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و اهداف و برنامه های انستیتو پاستور ایران می باشد. ضمن استفاده از این وب سایت کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می شوند. قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است. این تغییرات در همین صفحه درج و به روزرسانی می شود. مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات بر عهده کاربران است.

شرایط استفاده

وب سایت هومان در جهت اهداف تجاری سازی و نوآوری در انستیتو پاستور ایران ایجاد شده است از این رو غالب محتویات آن نیز مرتبط با این موضوع خواهد بود. هرگونه استفاده تبلیغاتی از این وب سایت بدون دریافت مجوز قانونی مکتوب از انستیتو پاستور ممنوع می باشد. محتویات وب سایت با تأیید بخش های پژوهشی و معاونت مربوطه تأیید و برروی وب سایت قرار می گیرند. افراد علاقه مند به درج مطالب و ارائه ی محصولات، خدمات و سایر توانمندی های خود به تکمیل فرم های مرتبط پرداخته و جهت تأیید برای معاونت مربوطه ارسال می نمایند.

مالکیت فکری
تمامی حقوق مالکیت معنوی محتوای مندرج در وب سایت هومان (مانند اطلاعات، متون، گرافیک، عکس، ویدئو، فایل صوتی و سایر موارد) متعلق به انستیتو پاستور ایران می باشد و استفاده از آن بدون کسب مجوز قانونی مکتوب ممنوع می باشد.

کاربران وب سایت
کاربران هومان را تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در حوزه¬ی علمی یا تجاری سلامت تشکیل می دهند. این کاربران به دو بخش اصلی داخلی و خارجی تقسیم می شوند. اعضای هیئت علمی، روسای بخش ها، مدیران گروه ها، دانشجویان و نیروهای ستادی انستیتو پاستور کاربران داخلی و علاقه مندان به حضور در شبکه ی تجاری سازی و نوآوری این سازمان کاربران خارجی را تشکیل می دهند.

پذیرش سفارش
در بخش های مختلف وب سایت هومان امکان سفارش گیری و تعامل با کاربران وجود دارد. تأیید هر سفارش منوط به بررسی آن توسط وب سایت و اعلام خرید نهایی می باشد. وب سایت هومان تلاش دارد تا دقیق ترین اطلاعات تجاری مربوط به محتویات را برای کاربران خود در وب سایت فراهم نماید

استفاده سوء از نام هومان
هرگونه استفاده از نام هومان یا انستیتو پاستور ایران بدون اخذ مجوزهای قانونی پیگیرد قانونی دارد. درخواست می شود تا مشاهده ی هر گونه استفاده مشکوک یا نامناسب از این نام به روابط عمومی وب سایت اطلاع داده شود. علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، طبق مفاد تفاهم نامه همکاری مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

اختلافات قانونی
در صورت بروز اختلاف بین سایت هومان و کاربران، تلاش می شود تا در وهله ی اول اختلاف به روش منصفانه از طریق مذاکرات برطرف شود در غیر این صورت واحد حقوقی انستیتو پاستور ایران مرجع بررسی و رفع آن ها می باشد.

بارگزاری محتوا بر روی سایت
افرادی که دارای کد عضویت در وب سایت هومان هستند و شامل کارکنان علمی و پژوهشگران انستیتو پاستور ایران می گردند می توانند محتوای مورد نظر خود را برای بارگزاری بر روی سایت ارائه نمایند. در قالب قوانین این سایت محتوا شامل صدا، تصویر، متن، تصویر و هر چیز قابل نمایش می باشد. ضمن رعایت احترام به محتوای ارائه شده توسط کاربران، اجازه¬ی استفاده، بازنشر، ترجمه و ویرایش آن به انستیتو پاستور داده می شود.
طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران: محتوای مورد نظر باید:
• حقوق مالکیت معنوی هیچ طرف سومی را زیر پا نگذارد.
• تطابق کامل با قوانین، مقررات و پایبندی به تعهدات افراد داشته باشد.
• شامل اطلاعات فردی جهت معرفی و تبلیغات شخصی نباشد.

سایر لینک ها
دسترسی های موجود به وب سایت های طرف سوم تنها جهت تسهیل دسترسی کاربران در نظر گرفته شده است از این رو محتوا و مطالبی که بر این وب سایت ها قرار می گیرد ارتباطی به وب سایت هومان نداشته و مسئولیت محتوای آن ها برعهده طرف سوم می باشد

.